Váš nákupný košík je prázdny

Obchodný zástupca

10% DPH

Zakúpením tovaru na našom e-shope podporíte náš registrovaný sociálny podnik, ktorý zamestnáva sociálne zraniteľné osoby, a preto Vám bude účtovaná len 10% DPH namiesto 20% DPH. Táto zľava sa nevzťahuje na firmy a živnostníkov, len na účely koncového predaja koncovému spotrebiteľovi."

Naša spoločnosť hľadá obchodnú zástupkyňu/zástupcu pre Južné a Juhozápadné Slovensko na živnosť.

Znalosť maďarského jazyka výhodou.

Prax v obchodnej činnosti výhodou.

Vlastné auto.

Požiadavky:

Vodičský preukaz sk. B.

Komunikatívnosť

Práca s PC - word, excel, grafický software

Samostatnosť v jednaní so zákazníkmi.

Ochota cestovať

Ochota vzdelávať sa

Kvalitne odvedená práca

Príjemné vystupovanie

 Náplň práce:

Starostlivosť o stálych zákazníkov

Vyhľadávanie nových zákazníkov

Vypracovávanie cenových ponúk

Spracovávanie dopytov, požiadaviek a objednávok od zákazníkov

Prezentovanie noviniek a sortimentu

Dojednávanie stretnutí a prezentácií pre technické oddelenie

Riešenie individuálnych  požiadaviek zákazníkov

Posielanie e-mailov

Telefonické kontaktovanie zákazníkov

Čo ponúkame my:

Zázemie v stabilnej a rýchlo sa vyvíjajúcej firme

Flexibilnú pracovnú dobu

Plnú obchodnú a technickú podporu

Príjemný pracovný kolektív

Lukratívne provízne ohodnotenie každý mesiac

Bonusové ohodnotenie každý mesiac

Kvartálne bonusy

Ročné odmeny

Firemné akcie

Možnosť zúčastňovať sa domácich aj zahraničných výstav

svoje životopisy posielajte na obchod@kmshop.sk

Doprava tovaru Doprava od 5,50€
Rýchle dodanie Tovar skladom odošleme do 48 hodín
14 Dní na vrátenie tovaruAk nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť
Otvorené celý týždeňPo - pia: 8:00 - 16:30